Su įkalčiais sulaikytas dviračių vagis (video)

Data

2018 07 18

Įvertinimas
0
1.jpg

Vilniaus kriminalistai pastebi, kad pastaruoju metu sostinėje padaugėjo dviračių vagysčių. Dviračiai vagiami iš namų laiptinių, kiemų, rūsių, garažų bei viešose vietose. Asmenys, darantys šiuos „sezoninius“ nusikaltimus, aktyviai ieško vagystės objekto, vėliau stebi aplinką ir, padarę nusikaltimą, žaibiškai dingsta iš įvykio vietos.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, siekdami išaiškinti tokio pobūdžio vagystes ir užkirsti joms kelią, kryptingai organizavo darbą. Liepos 17 d. apie 16 val. Vilniuje, prie prekybos centro „Panorama“, kriminalistai sulaikė trisdešimt šešerių metų vilnietį, pavogusį dviratį. Įtariamasis iš anksto buvo pasiruošęs tokiems nusikaltimams daryti ‒ jo kuprinėje rastos žirklės metalui kirpti, atsuktuvas, replės. Vyras anksčiau ne kartą teistas už analogiškus nusikaltimus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis uždarytas į areštinę.

Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai turi pagrindo manyti, kad šis vyras yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio bei kitokių nusikaltimų, todėl prašo asmenų, nukentėjusių nuo šio įtariamojo ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132. Taip pat pareigūnai pataria tinkamai parinkti dviračių apsaugą ‒ plačiai paplitusios troselinės dviračio rakinimo spynos labai lengvai ir greitai įveikiamos, todėl vertėtų pasirinkti patikimesnes dviračio apsaugos priemones arba vienu metu naudoti keletą apsaugos priemonių.