Sostinės pareigūnams įkliuvo du narkotikų prekeiviai, vienas jų – nepilnametis

Data

2020 07 15

Įvertinimas
0
2.jpg

Šiandien sostinės policijai vėl įkliuvo narkotikų prekeiviai, vienas jų ‒ nepilnametis, nuolatos bėgantis iš globos namų. Be to, jo motina šiuo metu atlieka bausmę už narkotinių medžiagų platinimą. Pas sulaikytuosius rasta ir paimta 58 folijos lankstinukai su milteliais, įtariama, narkotine medžiaga. Abu įtariamieji, gyvenantys prie Rodūnios sodų, sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.).

Apie 12 val. Rodūnios kel. g., prie vieno iš pastatų, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai pastebėjo gerai jiems žinomus vyrą (gimusį 1991 m.) ir septyniolikmetį (gimusį 2003 m.) ‒ abu jie iš narkotines medžiagas vartojančių asmenų rinko pinigus. Septyniolikmetis, paėmęs pinigus, nuėjo į apleistą pastatą, o kartu su juo buvęs dvidešimt devynerių metų vyras pasuko keliuko link – ten jis perdavė pinigus jo laukusiam vyrui ir pasiėmė krūmuose paslėptas „dozes“. Vyras, vos tik paėmęs pinigus, pasišalino.

Narkotikų laukiantys asmenys, pastebėję, „netikėtus svečius“ ‒ policijos pareigūnus, pasišalino. Iškart sulaikytas dvidešimt devynerių metų vyras prisipažino, kelnių kišenėje turįs degtukų dėžutę, kurioje buvo 11 folijos lankstinukų su milteliais. Sulaikytasis vartoja narkotines medžiagas ir už „dozes“, kurių per dieną reikia net 30, padeda jas platinti.

Netrukus sulaikytas ir iš pastato išėjęs nepilnametis ‒ vienoje rankoje jis laikė 4 folijos lankstinukus, kitoje ‒ polietileninį maišelį su 43 folijos lankstinukais. Jaunuolio piniginėje rasta 101 euras, įtariama, gautas neteisėtu būdu. Jis prisipažino, kad narkotines medžiagas jam davė nepažįstamas asmuo, paprašęs jas išdalinti, tačiau šiuo metu kur yra tas vyras, paaiškinti negalėjo.

Šis narkotinių medžiagų prekeivių sulaikymas – jau antras šią savaitę.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai ir toliau skirs dėmesį kovai su narkotikų platinimu.