Solomoną ir jo bendrus sulaikiusiems policijos pareigūnams – Vilniaus mero padėkos

Data

2018 02 02

Įvertinimas
0
v_i5x319390885.jpg

Vakar Vilniaus meras Remigijus Šimašius susitiko su policijos pareigūnais, sulaikiusiais 13 sienų tepliotojų, daugybę metų niokojusių Vilniaus pastatus „tagais“.

Sostinės vadovas padėkojo kiekvienam, reikšmingai prisidėjusiam prie didžiausios grafičių bylos tyrimo, ir padovanojo po spaudos fotografo Sauliaus Žiūros nuotrauką – „Švarus ir gražus Vilnius”.

„Esu dėkingas Vilniaus kriminalinės policijos pareigūnams už Vilniaus grafičių bylos sėkmingą tyrimą. Ačiū, kad darote mūsų visų mylimą miestą švaresnį ir geresnį. Dovanoju nuotrauką, kuri puikiai iliustruoja, koks gražus Vilnius be teplionių”– sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.
Sienų tepliotojus sulaikyti padėjo didelė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnų komanda.

Pasak Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos viršininko Mareko Gulbinovičiaus, tai didžiausias sulaikymas sostinėje susijęs su neteisėta grafičių piešėjų veikla.
„Grafiti tema Vilniuje buvo aktuali daugiau nei dešimtmetį, tai nepuošia miesto. Mes dėsime visas pastangas, kad tyrimą baigtume kuo greičiau. Tikimės, kad byla teismą pasieks jau lapkritį” – kalbėjo Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos viršininkas Marekas Gulbinovičius.

Šiuo metu pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą. Už istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčių vertybių sunaikinimą ar sugadinimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

 

Parengta pagal Vilniaus miesto savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus informaciją

Nuotraukos: Vilniaus miesto savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus