>
2024-01-18

„Škoda“ automobilyje rasta galimai narkotinių medžiagų

Šiandien, sausio 18 d., apie9 val. 19min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas gavo budėtojo pranešimą, kad sostinėsGeležinio Vilko g. pastebėtas galimai chuliganiškai vairuojamas automobilisŠkoda“ su Estijos Respublikos registracijosvalstybinionumerio ženklais.

Netrukus šį automobilį Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebėjo prie degalinės Geležinio Vilko g., o privažiavę iki „Škoda“ ir įsijungę spec. šviesos bei garso signalus, nurodė vairuotojui pastatyti automobilį į stovėjimo vietą.

Stebint vairuotojo veiksmus, pareigūnams į akis krito tai, kad vairuotojas, sėdėdamas automobilyje, kažko ieško, paskubomis bando kažką ištraukti. Nurodžius laikyti rankas matomas, asmuo į reikalavimus nereagavo – vairuotojas, išsitraukęs nedidelį indelį, numetė į salono galą. Vairuotojas nesureagavo, ir kai policijos pareigūnai pareikalavo nutraukti savo veiksmus, todėl jis buvo priverstinai išlaipintas iš automobilio ir sulaikytas. „Škodos“ vairuotojo sulaikymo metu iš automobilio bandė pasišalinti keleivis, tačiau nesėkmingai.Vairuotojas ir kartu važiavęs septyniolikmetis (gimęs 2006 m.) buvo surakinti antrankiais.

Paklausus sulaikytųjų, ar jie vartojo narkotines medžiagas, abu pripažino, kad retkarčiais parūko „žolę“, ir tvirtino, kad jokių draudžiamų daiktų su savimi ar automobilyje neturi.

Tikrinant ir apžiūrint automobilį „Škoda“, ant galinės sėdynės rasta metalinė dėžutė su galimai narkotinių medžiagų likučiais, o ant vairuotojo sėdynės – kristalinės medžiagos gabaliukai, galimai narkotinės medžiagos. Pareigūnams paklausus, kas buvo laikoma indelyje ir kam priklauso rasta kristalinė galimai narkotinė medžiaga,abu vyrai nepripažino, kad tai jų daiktai. Kas ir kokiomis aplinkybėmis pardavė šias medžiagas, asmenys neatskleidė.

Paaiškėjo, kad automobilį „Škoda“ vairavo dvidešimt šešerių metų amžiaus vyras (gimęs1997 m.), neturintis teisės vairuoti transporto priemones.