Siesikų seniūnijai įteiktos vaizdo stebėjimo kameros

Data

2019 09 24

Įvertinimas
0
IMG_7584.JPG

Ukmergės rajono policijos komisariate vyko renginys, kurio metu paskelbti Saugiausios ir sveikiausios seniūnijos konkurso rezultatai. Šiais metais Saugiausios ir sveikiausios seniūnijos titulas atiteko Siesikų seniūnijai, kuriai įteiktas pagrindinis konkurso prizas – dvi vaizdo stebėjimo kameros.

Saugiausios ir sveikiausios seniūnijos konkursą organizavo Ukmergės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Ukmergės r. policijos komisariatas.

Vertindami konkurso dalyvius, organizatoriai atsižvelgė į sveikatinimo renginių skaičių, įvairaus amžiaus grupių įtraukimą į veiklas, projektinę veiklą, vienišų senyvo amžiaus žmonių priežiūrą ir lankymą, saugios kaimynystės grupių skaičių.

Ukmergės r. policijos bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė apžvelgė seniūnijų nuveiktus darbus.

Pirma vieta Siesikų seniūnijai skirta už ženkliausią pažangą. „Tai didelė seniūnija, gyventojai yra sportiški, dalyvauja projektinėje veikloje, jaunimas aktyviai įsijungia į policijos organizuojamus renginius, mokymus. Seniūnijoje sukurtos dvi saugios kaimynystės. Didelė pažanga pasijuto Tulpiakiemio dienos centre, kur sukurta gyventojų ir vaikų užimtumo programa“, - apžvelgė I. Dutkienė.

Antrą vietą užėmusi Deltuvos seniūnija organizavo ir sveikatinimosi, ir sporto renginius bei išsiskyrė švenčių gausa. Atkreiptas dėmesys į tai, kad dvejuose kaimuose buvo įrengtas gatvių apšvietimas, buvo kertami krūmynai, vykdyta akcija „Atšvaitai“. Deltuvos seniūnijoje yra įkurtos dvi saugios kaimynystės grupės.

Šešuolių seniūnijai skirta trečioji vieta. Seniūnija organizavo mokymus „Sveikatos raštingumas“, sporto varžybas, atlikti gatvių apšvietimo darbai gyvenvietėse, įrengtos paplūdimio poilsiavietės, lauko treniruokliai, tinklinio ir krepšinio aikštelės, nutiestas naujas šaligatvis.

Antros ir trečios vietos laimėtojams prizus įsteigė Visuomenės sveikatos biuras. Seniūnijų atstovams įteikti 200 ir 100 eurų vertės čekiai apsilankyti baseine.

Pasidžiaugta Pivonijos seniūnijos III Antakalnio kaimo bendruomene, kuri netradiciniame sporto čempionate subūrė moksleivius, suaugusius ir senjorus, įrengė sporto aikšteles, įsigijo sporto inventoriaus. Bendruomenės pareigūnė pasidžiaugė III Antakalnio kaimo gyventojų dalyvavimu projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“.