Seniūnaičių sueigose – susitikimai su vietos bendruomene

Data

2023 02 08

Įvertinimas
0
komisariato_iskaba.jpg

Sausio mėnesį visose seniūnijose vyko seniūnaičių sueigos, į kurias rinkosi ne tik seniūnai ir seniūnaičiai, bet ir aktyvūs seniūnijos bendruomenių nariai, Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės. Tokios sueigos suteikia galimybę aptarti seniūnijos aktualijas, diskutuoti, dalytis informacija, ieškoti tinkamiausių problemų sprendimo būdų.

Pareigūnės apžvelgė kiekvienos seniūnijos kriminogeninę situaciją, papasakojo apie nusikalstamumą, rezonansinius įvykius, pasidžiaugė, kad sumažėjo vagysčių ir vairuojančių neblaivių vairuotojų, pažymėjo, kad nemažėja registruojamų pranešimų dėl sukčiavimų ir išviliojamų santaupų bei smurto atvejų. Ypatingas dėmesys atkreiptas ir į pastaruoju metu vyraujančius sukčiavimų būdus. Apgaulingi elektroniniai laiškai ar sms žinutės iš banko, melagingi skambučiai iš banko, migracijos, policijos, sukčiavimas apsiperkant internetu – tai tipiniai sukčiavimo pavyzdžiai, atskleidžiantys, kaip lengvai sukčiai gali manipuliuoti žmonių psichologija ir suvokimu.

Visose seniūnijose su gyventojais buvo aptartos opios problemos ir kiti klausimai, apsvarstyti galimi jų sprendimo būdai. Galima pasidžiaugti, kad Vilniaus rajono bendruomenė vis labiau pasitiki policija ir noriai bendradarbiauja, dalijasi informacija, o veikiant kartu galima pasiekti puikių rezultatų.