Savaitgalį Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje – prevenciniai renginiai

Data

2020 09 25

Įvertinimas
0
20200825_GPKK-120.jpg

Siekiant skatinti saugaus eismo kultūrą, didinti pėsčiųjų saugumą ir mažinti eismo įvykių metu žuvusių ir sužalojamų asmenų skaičių, Vilniaus apskrities policija nuolat organizuoja įvairias prevencines priemones. Jau šiandien Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje pareigūnai kartu su Lietuvos policijos kapelionu Algirdu Toliatu bei socialiniais partneriais vykdys prevencinę priemonę „Būk matomas“. Rugsėjo 27 d. numatomas dar vienas prevencinis renginys „Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai“ paminėti.

Rugsėjo 25 d. sostinėje vyksiančio festivalio „Kultūros naktis“ metu Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje veiks „Saugančios šviesos erdvė“ ‒ kūrybinės-prevencinės atšvaitų dirbtuvės, skirtos saugaus eismo kultūrai skatinti. Dirbtuvių metu policijos pareigūnai ir socialinių partnerių VšĮ „Bendrystės ir socialinių inovacijų centras“ atstovai, Textale.lt – tekstilės ir jos atliekų pakartotinio naudojimo skatinimo platformoje kvies gyventojus pasigaminti atšvaitus ir išklausyti pareigūnų patarimų apie taisyklingą atšvaitų naudojimą/dėvėjimą tamsiu paros metu.

Rugsėjo 27 d. sostinės pareigūnai miestiečius ir sostinės svečius pakvies į renginį „Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai“ paminėti. Šio renginio metu visuomenei bus teikiama informacija atsižvelgiant į Lietuvos kelių policijos tarnybos parengtas rekomendacijas; su mažaisiais eismo dalyviais bendraus ir apie saugų eismą kelyje bendraus policijos bičiulis „Amsis“.