>
2024-01-08

Šalčininkų r. policijos pareigūnams įkliuvo naminukę gabenęs vyras

Vilniaus rajono gyventojas „užsidirbo“ baudžiamąją atsakomybę – už automobiliu gabentą naminukę jam gresia net laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Sausio 4 d. apie 16.30 val. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai Vilniaus r., Rudaminos k., Gamyklos g., patikrinti sustabdė automobilį „VW Caravelle“, kurį vairavo Vilniaus r. gyventojas (gimęs 1980 m.). Patikrinimo metu automobilyje buvo rasti bakeliai, kuriuose buvo apie 95 l naminės degtinės. Įtariamasis sulaikytas, o automobilis vežtas į saugomą aikštelę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelio kiekio neteisėtų naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.). Įtariamajam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Šalčininkų rajono policija dėkinga gyventojams už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant teisės pažeidimus ir toliau prašo apie pastebėtus galimai daromą teisės pažeidimą ar nusikalstamą veiką nedelsiant pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba per elektroninių policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt