Šalčininkų policijos paregūnai konfiskavo 40 litrų „naminukės“

Data

2020 08 07

Įvertinimas
0
namine.jpg

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

Šių metų rugpjūčio 6 d. tikrinant teikiamą informaciją iš gyventojų Šalčininkų policijos komisariato pareigūnai apsilankė Eišiškių m., 68-erių metų amžiaus moters namuose. Atlikus kratą, juose rasta apie 40 litrų skaidraus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, supilstyto į 5 litrų talpos plastikinius butelius.

Už nurodytą nusikalstamą veiką Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Žmonių įsitraukimas į kovą su nelegaliu alkoholiu yra vienas iš svarbiausių veiksnių, tiriant ir mažinant šešėlinę prekybą. Pareigūnai prašo gyventojų ir toliau būti neabejingais daromiems teisės pažeidimams ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti www.epolicija.lt, skubios pagalbos telefonu 112, Informacijos tel. 8700 60000.