Šalčininkų policija sulaikė psichotropinių medžiagų platintojus

Data

2020 07 16

Įvertinimas
0
foto.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai, pasitelkę kolegas iš Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos, sulaikė tris asmenis, įtariamus neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Visi jie uždaryti į areštinę.

Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai vis daugiau sulaukia Eišiškių seniūnijos gyventojų pranešimų dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis. Po kruopštaus ir intensyvaus analitinio darbo liepos 15 d. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai su kolegomis iš sostinės kriminalinės policijos atliko policinę priemonę. Jos metu buvo sulaikyti du Eišiškių seniūnijos gyventojai – vyras ir moteris ‒ bei vilnietis. Visi jie policijai žinomi, anksčiau ne kartą teisti už narkotinių medžiagų platinimą. Sulaikytieji uždaryti į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. Už šį nusikaltimą yra numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai, kurie ir spręs klausimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo jiems skyrimo.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už suteiktą informaciją ir prašo ateityje likti aktyviais bendradarbiaujant su policija.