Šalčininkiečiai savavališkai reguliavo krovininių automobilių srautus (video)

Data

2022 12 12

Įvertinimas
1
Screenshot 1.png

Išvažiavime iš Lietuvos Respublikos, Šalčininkų pasienio kontrolės punkte, kuris yra per Šalčininkų rajoną besidriekiančiame kelyje Vilnius – Lyda, kasdien laukia apie 460 krovininių transporto priemonių, kurių vairuotojai, belaukdami savo eilės kirsti valstybės sieną, užtrunka ir kelias paras. Daugumą jų – užsienio valstybių vairuotojai, kurie dėl objektyvių priežasčių yra atsidūrę keblioje situacijoje.

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai gavo kelis užsienio krovininių automobilių vairuotojų pranešimus, kad šio pasienio praleidimo punkto prieigose vietiniai gyventojai asmeniniais automobiliais blokuoja važiuojamąją dalį ir, galimai siekdami gauti materialinį atlygį, bando reguliuoti sunkiasvorio transporto eismą. Taip pat ir kai kurių vietinių krovinių pervežimo įmonių darbuotojai, vietos jaunuoliams padedant, grasindami užsienio vilkikų vairuotojams, bando apvažiuoti kitas transporto priemones be eilės.

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai atliko policinę priemonę, kurios metu užfiksavo asmenų, blokuojančių krovininių automobilių eismą, veiksmus. Vienas jaunas šalčininkietis (gimęs 1995 m.) pasižymėjo ypatingu įžūlumu – automobilį vairavo chuliganiškai, kėlė realų pavojų kitiems eismo dalyviams. Pažeidėjas patrauktas administracinėn atsakomybėn už chuliganišką vairavimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d.) ir paskirta 225 eurų bauda su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu 12 mėnesių. Keli kiti apsukrūs jaunuoliai buvo patraukti atsakomybėn už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Policija ir toliau rengs panašaus pobūdžio specialias priemones chuliganiškiems veiksmams užkardyti. Policija dėkinga aktyviems gyventojams už pagalbą.