Romų tautybės moters kėslai virto niekais (video)

Data

2017 12 14

Įvertinimas
0
20171213_003001.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus pareigūnams įkliuvo romų tautybės moteris, neteisėtai disponavusi narkotinėmis medžiagomis.

Gruopdžio 13-osios naktį pareigūnai suorganizavo pasalą tabore. Pareigūnams stebint aplinką, į vieną iš nelegalių pastatų ėmė rinktis policijai žinomi narkomanai. Pareigūnams kilo įtarimas, kad būtent ten yra platinamos narkotinės medžiagos. Pareigūnų įtarimus patvirtino ir pro langą gerai matomas vaizdas ‒ romų tautybės moteris (gimusi 1970 m.) virtuvėje ant stalo svėrė bei fasavo miltelius, įtariama, narkotines medžiagas.

Pareigūnams operatyviai patekus į namą, moteris, nors ir supratusi, kad įkliuvo, dar bandė sunaikinti įrodymus ir miltelius išbėrė į kibirą su vandeniu. Tačiau jos pastangos buvo bergždžios, nes į pagalbą atskubėjęs kriminalistinių tyrimų ekspertas surinko ne tik miltelių likučius nuo stalo, bet ir iš kibiro. Supratusi beviltišką padėtį, moteris patvirtino, kad tai ‒ narkotinės medžiagos. Ji parodė ir slaptavietę, kurioje buvo paslėpta kita dalis narkotinių medžiagų. Viso buvo paimta apie 20 g miltelių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.). Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Moteris policijai gerai žinoma. Šiemet ji išėjo iš įkalinimo įstaigos, kur atliko bausmę už analogišką nusikaltimą. Tik išėjusi į laivę, ji vėl įkliuvo su nemažu kiekiu narkotinių medžiagų, tačiau tąkart apsiribota švelnesne kardomąja priemone, moteris buvo paleista. Lapkričio pabaigoje šios moters pilnametė dukra, taip pat įkliuvo su narkotikais. Jai pradėtas ikiteisminis tyrimas bei skirta kardomoji priemonė ‒ intensyvi priežiūra ‒  uždėta elektroninė apykojė.