2021-02-22

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis

Praėjusį savaitgalį Ukmergės r. policijos komisariato pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Vasario 19 d. apie 17 val. 50 min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės r. policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Vytauto g., Ukmergėje, sustabdė automobilį „Opel Vectra“. Patikrinus buvo nustatyta, kad vienas iš keleivių (gimęs 1986 m.) kelnių kišenėje turėjo folijos lankstinuką su baltais mileliais, galimai narkotine medžiaga. Asmuo buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis pradėtas vasario 21 d. Apie 14 val. 53 min. Kauno g., Ukmergėje, patruliai sustabdė automobilį „Mercedes Benz E220“. Patikrinus juo važiavusius asmenis, nustatyta, kad vairuotojas (gimęs 2001 m.) neturi teisės vairuoti. Pas keleivį (gimusį 1999 m.) dalinės apžiūros metu vidinėje striukės kišenėje rasta suktinė su sudžiovinta augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Jaunuoliui pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.