Popiežiaus vizitas: būkime kantrūs ir paslaugūs vieni kitiems

Data

2018 09 17

Įvertinimas
0
Policija.jpg

Lietuvos policijai jau antrąjį kartą nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu tenka garbė rūpintis viešąją tvarka ir žmonių saugumu Jo Šventenybės Popiežiaus valstybinio ir apaštalinio vizito metu.

Jau 1993-iaisiais, net keturias dienas trukusio Jono Pauliaus II apsilankymo metu tapo akivaizdu, kad Katalikų bažnyčios vyriausiojo Ganytojo deramas priėmimas, kaip ir tokio masto istorinį įvykį lyginti, pakylėta ir netemdoma dvasinė būsena, yra neįmanomas be visų mūsų pagarbos bei dėmesingumo ne vien šalyje viešinčiam pontifikui, bet ir vieni kitiems. Būkime kantrūs, draugiški ir paslaugūs aplinkiniams, renginių dalyviams ir jų organizatoriams, dirbantiems savanoriams, pakluskime taisyklėms ir pareigūnų nurodymams. Planuokime vykimą į renginius, pasilikime laiko atsargą, išvenkime nereikalingos skubos ir sumaišties.

Visų atvyksiančių prašoma į susitikimo vietas atvykti anksčiau, keliones saugiai susiplanuoti su laiko atsarga. Eismo ribojimo schemas bus galima rasti tinklalapyje www.popieziausvizitas.lt ir vilnius.lt

Į Vilnių savo transportu atvykusiems svečiams automobilius siūloma palikti atokesniuose nuo centro rajonuose bei pasinaudoti „Statyk ir važiuok“ aikštelėmis, kurios įrengtos prie „Siemens“ arenos, Žvėryne prie viešojo transporto apsisukimo ir Ukmergės gatvėje šalia prekybos centro „Senukai“ ir kelionę link centro tęsti nemokamu viešuoju transportu.