Policijos pareigūnams vėl įkliuvo narkotikų platintojai

Data

2019 12 06

Įvertinimas
0
20191203_220354.jpg

Sostinės policijos pareigūnams vėl įkliuvo narkotinių medžiagų platintojai. Visi jie atsidūrė areštinėje. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių medžiagų platinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.).

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai ir toliau sėkmingai vykdo policines priemones dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Gruodžio 3 d. Naujininkuose sulaikytas vyras (gimęs 1977 m.), kuris, pamatęs neuniformuotus policijos pareigūnus, ant asfalto numetė 1 folijos lankstinuką su narkotinėmis medžiagomis. Keturiasdešimt dvejų metų vyras prisipažino, kad narkotines medžiagas įsigijo savo reikmėms. Jis uždarytas į areštinę.

Vėliau viename iš Naujininkų rajono butų pareigūnai atliko kratą ‒ jos metu rasta 37 folijos lankstinukai su narkotinėmis medžiagomis, apie 4 g gryno kiekio narkotinių medžiagų, elektroninės svarstyklės, 155 eurų, folijos atraižos. Dvidešimt devynerių buto gyventojas (gimęs 1990 m.) sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Butas, kuriame gyvena ir jo žmona, taip pat priklausoma nuo narkotinių medžiagų, labai netvarkingas ‒ atliekant kratą pareigūnams teko gintis nuo bute buvusių katinų, kuriems suskaičiuoti neužtektų rankų pirštų.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų disponavimo turint tikslą jas platinti.

Gruodžio 4 d. Vilniuje, Liepkalnio g., prie prekybos centro, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo vyras (gimęs 1989 m.) ‒ jis už 6 eurus pardavė „dozę“ trisdešimt šešerių metų vyrui (gimusiam 1983 m.). Pas narkotinių medžiagų platintoją pareigūnai rado 45 „dozes“ narkotinių medžiagų, grynųjų pinigų, gautų nusikalstamu būdu. Abu vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo.