Per tris paras Vilniaus apskrityje 2 700 transporto priemonių nepasiekė kelionės tikslo

Data

2020 04 14

Įvertinimas
0
Policija.jpg

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą Lietuvoje, nuo penktadienio, balandžio 10-osios, 20 val. iki pirmadienio, balandžio 13-osios, 20 val. buvo ribojama gyventojų judėjimas tarp savivaldybių ‒ specialiai įrengtuose patikros postuose policijos pareigūnai tikrino įvažiuojančius į miestus ir miestelius. 44 tokie postai buvo įrengti Vilniaus apskrityje ‒ ties pagrindiniais įvažiavimais į miestus ar miestelius buvo tikrinama kiekviena atvykstanti transporto priemonė.

Postuose dirbę Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai per tris paras patikrino apie 49 000 transporto priemonių, dauguma jų turėjo kelionės būtinumą pagrindžiančius dokumentus. Tačiau daliai jų ‒ 2 700 teko keisti numatytos kelionės planus – neturint būtinos priežasties apsisukti ir grįžti atgal. 16-ai asmenų surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

Vilniaus apskrities policija dėkinga tiems, kurie liko namuose, ir primena, kad karantinas pratęstas iki balandžio 27-osios, todėl ir toliau stebės, kaip gyventojai laikosi karantino sąlygų ‒ ar nesibūriuoja viešose vietose, dėvi kaukes ir kt., taip pat ar laikosi saviizoliacijos reikalavimų.

Sostinės policijos bendruomenė dėkoja už bendradarbiavimą apskrities savivaldybėms, Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Lietuvos karo policijai, Lietuvos šauliams, policijos rėmėjams ir kt. Saugokime vieni kitus ir išlikime sveiki.