>
2024-01-16

"Prisisvečiavęs" pažeidėjas užsienietis siunčiamas namo

Pirmadienis dvidešimt dvejų metų amžiaus užsienio piliečiui įsimins ilgai – paaiškėjo, kad priimtas sprendimas grąžinti jį į užsienio valstybę, pasibaigus leidimo laikinai gyventi Lietuvoje galiojimui. Vyras pristatytas į Vilniaus oro uosto užkardą.

Sausio 15 d. apie 13 val. 27 min. sostinės Kalvarijų g. Kelių policijos skyriaus pareigūnai sustabdė patikrinti automobilį BMW. Netrukus paaiškėjo, kad vairuotojas (gimęs 2002 m.) neturi teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones, kai teisė vairuoti yra atimta, be to, jau yra baustas už  vairavimą neturint teisės vairuoti, kai vairuojančiam asmeniui atimta teisė vairuoti transporto priemones(LR ANK 424 str. 4 d.). Taip pat automobilis BMW neįregistruotas nustatyta tvarka ir neatlikta valstybinė techninė apžiūra.

Sausio 9 d. apie 14 val. 55 min. šis vairuotojas buvo sustabdytas Vilniuje, Olandų g. Nustatyta, kad policijos pareigūnams jo pateiktas vairuotojo pažymėjimas yra suklastotas (daugiau – čia).

Automobilis BMW uždarytas į saugomą aikštelę Vilniaus r. Avižienių k. Vairuotojui, ne kartą baustam už įvairius KET pažeidimus, surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 5 d., 415 str. 3 d. , 415 str. 2 d. Užsienietis pristatytas į Vilniaus oro uosto užkardą.