Pareigūnams įkliuvo du jaunuoliai, Elektrėnuose platinę narkotines medžiagas (video)

Data

2018 02 14

Įvertinimas
0
3.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, padedant kolegoms kriminalistams, sulaikė du jaunuolius, sistemingai platinusius narkotines medžiagas elektrėniškiams.

Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai kartu su specializuotų padalinių pareigūnais, atlikę nusikalstamą veiką imituojančius veiksmus, vasario 13 d. apie 17 val. Kauno apskr., Kaišiadoryse, viešojoje vietoje, sulaikė du vietos gyventojus (gimusius 1994 m. ir 1997 m.), sistemingai platinusius psichiką veikiančias medžiagas elektrėniškiams.

Kratų metu pas juos ir jų gyvenamosiose vietose rasta ir paimta 20 dozių smulkintų kanapių, taip pat pinigai, įtariama, gauti iš nusikalstamos veikos.

Kaišiadoriškiai sulaikyti ir uždaryti į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato areštinę, bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo jiems skyrimo.

Ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.