>
2021-02-04

Pabrangusios intymios paslaugos klientų neatbaido (video)

Kad brangsta ne tik visuomeninio poreikio paslaugos, bet ir intymios, įsitikino Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai, vasario 2 d. vykdę prevencinę priemonę nustatyti asmenis, kurie verčiasi prostitucija bei atlygintinai naudojasi prostitucijos paslaugomis. Lyginant situaciją su 2020-siais metais, matomas ženklus kainų už lytinės aistros patenkinimą pakilimas ‒ 1 val. nuo 100 iki 200 eurų. Pernai vidutiniškai kaina siekė nuo 50 iki 100 eurų.

Nepaisant paskelbto karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje, „plaštakės“ ir toliau aktyviai tęsia savo veiklą.

Internetiniame tinklapyje ww.skelbiu.lt sostinės policijos pareigūnai aptiko pikantiškus skelbimus, kuriuose moterys nurodydavo savo teikiamų paslaugų sąrašą bei kainas. Paskambinus, dažniausiai skambučiai apdorojami automatizuotu būdu, klientui išsiunčiama trumpoji SMS žinutė, su teikiamų paslaugų sąrašu bei įkainiais.Jei pasiūlymas klientą tenkina, jis trumpąją žinute turi patvirtinti atvykimą ir jam yra rezervuojamas atvykimo laikas, kurio ilgai laukti netenka. Pareigūnams susidarė įspūdis, kad paslaugų automatizavimas ir nulemia intymių paslaugų kainų augimą.

Pareigūnai per dieną nustatė net keturias moteris, siūlančias intymaus pobūdžio paslaugas.

Įdomu ir tai, kad viena moteris per dieną įkliuvo net 2 kartus. Užėję į intymias paslaugas teikiančios moters namus, policijos pareigūnus nustebino prabangus būsto interjeras. Paklausus moters, kiek ji uždirba besiverčiant šia veikla, pastaroji atviravo, kad nors jai ir teko sustabdysi savo masažo ir grožio centro veiklą ir imtis jos savo namuose, papildant pikantiškomis paslaugomis. Jos mėnesio pajamos siekia iki 30 000 eurų. Bendraujant moteris buvo labai įsijautusi į savo „darbo“ vaidmenį, todėl visiškai nesutriko, kad jos namuose antrą kartą lankėsi policijos pareigūnai, su kuriais net flirtavo, anaiptol ji visą laiką buvo geros nuotaikos ir paskirtos baudos dydis jai kėlė šypseną. Moteris net džiaugėsi, kad gavo baudas, kadangi taip bus lengviau pateisinti savo pajamas prieš mokestinę prievolę vykdančias kontrolės institucijas.

Ne gana to, kad klientas, norintis patirti valandos malonumą, turėtų pakloti 100 eurų, o kai kurios seniausios profesijos atstovės prašo išpildyti ir norą atvykti su buteliu putojančio vyno ir intymios apsaugos priemonėmis. Besiverčiančioms prostitucija moterims neįdomu, ar klientas dėvi nosį ir burną dengiančią kaukę, taip pat to daryti ir nereikalauja, joms visiškai nėra svarbu, kokia yra aptarnaujamo kliento sveikatos būklė.

Prevencinės priemonės metu moterys, kurios atlygintinai teikia prostitucijos paslaugas, buvo patrauktos administracinėn atsakomybėn ne tik už vertimąsi prostitucija, atlygintinį naudojimąsi prostitucijos paslaugomis (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 487 str.), už kurį gresia bauda nuo 90 eurų iki 300 eurų, bet ir Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino sąlygų nesilaikymą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 d.), už kurį gresia administracinės baudos nuo 500 iki 1500 eurų.