Operatyviai sulaikytas dviračių vagis

Data

2018 10 25

Įvertinimas
0
dviračių vagis.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė asmenį, įtariamą dviračio vagyste.

Spalio 24 d. apie 12 val. neuniformuoti pareigūnai Vilniaus autobusų stoties rajone pastebėjo asmenį, kuris su savimi tempė dviratį. Jis sukėlė profesionalių pareigūnų įtarimą, todėl buvo nutarta patikrinti. Pareigūnai neapsiriko – jau po kelių minučių bendravimo su piliečiu tapo aišku, kad dviratis buvo pavogtas Savanorių prospekte. Sulaikytas 35-erių metų ankščiau teistas vilnietis su dviračiu pristatytas į policijos komisariatą.

Pareigūnai turi pagrindo manyti, kad šis asmuo yra padaręs ir daugiau panašių nusikaltimų kituose sostinės rajonuose. Policija prašo piliečių, nukentėjusių nuo šio asmens ar turinčių duomenų apie jo nusikalstamą veiką, prašome kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonu (8 5) 271 6053.

Kadangi dviračių vagysčių sezonas dar nesibaigė, todėl Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atkreipia piliečių dėmesį dėl tinkamos dviračių apsaugos pasirinkimo. Plačiai paplitusios troselinės dviračio rakinimo spynos labai lengvai ir greitai įveikiamos, todėl vertėtų pasirinkti arba patikimesnes dviračio apsaugos priemones, arba vienu metu naudoti keletą apsaugos priemonių. O taip pat primena, kad dviračius galima pažymėti artimiausioje policijos įstaigoje.