>
2021-02-09

Nustatyti 8 pažeidėjai, nesilaikę karantino sąlygų

Nustatyti 8 pažeidėjai, nesilaikę karantino sąlygų – jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Vasario 8 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono bei Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariatų pareigūnai vykdė bendrą priemonę Nemenčinėje ir Nemenčinės seniūnijos teritorijoje – tikrino, kaip laikomasi judėjimo tarp savivaldybių, būriavimosi viešose vietose, bendravimo tarp skirtingų šeimų ar namų ūkių bei izoliacijos taisyklių reikalavimų.

Policijos pareigūnai patruliavo ne tik gatvėse, bet lankėsi ir prekybos centruose – tikrino, ar žmonės dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugines kaukes, stebėjo, kaip laikomasi saugaus atstumo ir kt. Nustatyti 3 pažeidėjai, kurie viešoje vietoje piktybiškai nedėvėjo apsauginių veido kaukių. O pasirinktinai patikrinus automobilį, buvo nustatyti 4 asmenys, važiavę vienu automobiliu iš skirtingų namų ūkių. Patikrinus, ar asmenys laikosi saviizoliacijos reikalavimų, vieno asmens namuose pareigūnai nerado.

Visi pažeidėjai nesilaikė Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo „Dėl karantino paskelbimo Lietuvos Respublikos teritorijoje“ reikalavimų bei padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 str. Visiems jiems surašyti protokolai.

Policijos pareigūnai ir toliau aktyviai vykdys prevencines priemones skirtingose Vilniaus rajono vietose, t. y. papildomai taikys transporto priemonių ir jomis vykstančių asmenų judėjimo tarp Vilniaus apskrities teritorijoje esančių savivaldybių, ribojimą ir vykdys asmenims nustatytų karantino sąlygų bei izoliacijos reikalavimų bei kitų nustatytų apribojimų laikymosi kontrolę, taip pat vykdys su tuo susijusių ir kitų teisės pažeidimų prevenciją.