Ne kartą teista moteris vėl įkliuvo pareigūnams (video)

Data

2020 11 17

Įvertinimas
0
IMG-e402a21b05f00dace23ebe758a42d6a1-V.jpg

Policijai gerai žinomai moteriai ir jos sugyventiniui, užsienio piliečiui, už narkotinių medžiagų platinimą teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą. Kratos metu jos namuose rasta narkotinių medžiagų, priemonės joms fasuoti, daugiau kaip 5 tūkst. eurų.

Lapkričio 12 d. apie 16 val. sostinės Šaltkalvių g., prie namo laiptinės, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė moterį (gimusią 1984 m.), kurį rankoje turėjo 23 „dozes“ narkotinių medžiagų. Jas ji nešė narkotines medžiagas vartojantiems asmenims.

Kratos metu moters bute rasta ir paimta 25 folijos lankstinukai su milteliais, įtariama narkotine medžiaga, priemonės narkotinėms medžiagoms fasuoti, 5 572 eurų kupiūromis ir monetomis, o nenaudojamame virdulyje ‒ apie 10 g gryno kiekio narkotinių medžiagų.

Sulaikytai moteriai (gimusiai 1994 m,) ir jos sugyventiniui, užsienio piliečiui (gimusiam 1986 m.), teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę ‒ suėmimą. Užsienio pilietis neteistas, moteris ‒ ne kartą teista už narkotinių medžiagų platinimą. Visa įtariamosios giminė ‒ broliai, seserys, motina bei tėvas atliko ar dar iki šiol atlieka bausmę už narkotinių medžiagų platinimą.