Narkotinių medžiagų platintoja atsidūrė už grotų

Data

2020 09 02

Įvertinimas
0
nuotrauka_nr_7.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė jauną moterį, įtariamą narkotinių medžiagų platinimu. Jos automobilyje ir namuose rasta bei paimta narkotinės medžiagos, galimai amfetamino. Teismas jai skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą vienam mėnesiui.

Rugpjūčio 28 d. apie 20 val. 20 min. Vilniuje, V. Šopeno g., netoli viešbučio, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai pastebėjo automobilį „Mercedes Benz“ vairuojančią moterį (gimusią 1981 m.), įtariamą narkotinių medžiagų platinimu, ir nusprendė ją sulaikyti. Pastebėjusi „uodegą“, moteris vis padidindavo automobilio greitį ir gatvių sankirtose nusukdavo į kitas gatves. Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnams į pagalbą atskubėjo kolegos iš kitų sostinės policijos padalinių. Netrukus „Mercedes Benz“ automobilis sustabdytas Goštauto g.

Įtariamosios automobilyje pareigūnai aptiko juodą ryšulį, kuriame buvo narkotinė medžiaga, įtariama, amfetaminas. Kratos metu moters bute buvo rasta ir paimta du permatomi
užspaudžiami maišeliai su šviesiais milteliais, metalinis šaukštelis su baltų miltelių likučiais, penki švirkštai su rausva medžiaga, galimai narkotine medžiaga.

Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.), neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).