Narkotinės medžiagos buvo slepiamos atsarginiame automobilio rate (video)

Data

2017 12 11

Įvertinimas
0
ratas2.jpg

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sėkmingai realizavo dar vieną tyrimą, dėl asmenų, besiverčiančių narkotinių medžiagų kontrabandos iš užsienių šalių į Lietuvą organizavimu bei vykdymu. Gruodžio 7-osios vakarą Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos veikimo teritorijoje, Kalvarijos sav., Salaperaugio k. ribose, kelyje Suvalkai - Marijampolė - Kaunas, buvo sulaikytas automobilis „Mercedes Benz C 200“, kuriuo važiavo trys asmenys, du jų ‒ Armėnijos Respublikos piliečiai. Vėliau, gruodžio 8 d. 3.15 val. Vilniuje buvo sulaikytas automobilis „Opel Astra“ ir juo važiavę du Lietuvos Respublikos piliečiai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikaltimų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199 str. 3 d., 260 str. 3 d.

Atlikus automobilio „Opel Astra“ kratą, atsarginiame rate buvo rasta ir paimta apie 0,5 kg narkotinės medžiagos ‒ kokaino, o atlikus sulaikytų asmenų apžiūras ir atlikus kratas jų automobiliuose bei gyvenamose vietose, rasta apie 1 g kanapių ir jų dalių bei apie 20 g kokaino. Vilniaus miesto apylinkės teismas trims sulaikytiesiems sankcionavo griežčiausios kardomosios priemonės ‒ suėmimo paskyrimą dviem mėnesiams. Manoma, kad sulaikytų asmenų gali būti daugiau.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.