Narkotikus vaikinas slėpė piniginėje (video)

Data

2017 12 13

Įvertinimas
0
DSC_0558.jpg

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnams įkliuvo automobilio keleivis, su savimi turėjęs narkotinių medžiagų.

Gruodžio 9 d. apie 0 val. 30 min. Elektrėnų policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, vadovaujami vyresniojo tyrėjo Sigito Gulbino, patruliuodami Vievyje patikrinti sustabdė automobilį ,,Mercedes-Benz“. Betikrinant vairuotoją ir visus privalomus dokumentus, pareigūnams sukėlė įtarimų vieno ant galinės automobilio sėdynės sėdėjusio vaikino elgesys, todėl nuspręsta jį patikrinti. Paaiškėjo, kad jis ‒ Vievio seniūnijos gyventojas (gimęs 1996 m.). Jo piniginėje pareigūnai rado sulankstytą popieriaus lankstinuką, o jame ‒ violetinės spalvos tabletę su nelabai aiškiu ženklu. Kilo įtarimas, kad tai gali būti sintetinis narkotikas. Vaikinas iškart pradėjo teigti, kad tai ne jo ir jis nežino, kokia tai medžiaga, tačiau bendravimo metu jis prisipažino, kur ir kokiomis aplinkybėmis įsigijo sintetinį narkotiką.

Dvidešimtmetis sulaikytas ir pristatytas į Vilniaus apskr. VPK Elektrėnų PK, vėliau nuvežtas į medicinos įstaigą apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų tyrimui atlikti. Vaikinui paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Vaikinui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.