Motociklininko gaudynės Baltojoje Vokėje (video)

Data

2022 11 08

Įvertinimas
0
fdjibpokplimpnna.png

Spalio 22 d. Šalčininkų rajono policijos pareigūnai, patruliuodami Baltosios Vokės seniūnijos teritorijoje, Rūdninkų k., prasilenkė su motociklu, kurio vairuotojas vairavo transporto priemonę be saugos šalmo. Policijos pareigūnams pareikalavus sustabdyti transporto priemonę, vairuotojas nepakluso ir dideliu greičiu nurūko tolyn.

Pareigūnai, siekdami sustabdyti šio pažeidėjo vairuojamą transporto priemonę, pradėjo persekiojimą. Sprukdamas motociklininkas kėlė grėsmę sau ir kitiems eismo dalyviamas – važiavo vidury kelio, dideliu greičiu vingiuodamas ir pavojingai manevruodamas.

Sulaikius vairuotoją, paaiškėjo, kad jis neturi teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones ir yra neblaivus. Alkoholio matuoklis parodė 2,27 prom.

Motociklininkas ,,užsidirbo“ kelis administracinių nusižengimų protokolus ir baudžiamąją atsakomybę – jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d.). Už šį nusikaltimą yra numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Policijos pareigūnai ragina kiekvieną visuomenės narį būti pilietiškam ir prisidėti prie saugumo kelyje stiprinimo – netoleruoti neblaivių vairuotojų, tokie asmenys negali dalyvauti eisme. Kilus įtarimams apie galimai neblaivų vairuotoją, nedelsiant apie tai praneškite skubios pagalbos tarnybų telefonu 112. Tik visų bendros pastangos, atsakingumas ir pilietiškumas stiprins saugumą keliuose bei padės išvengti skaudžių nelaimių keliuose.