Moteris su narkotikais vėl įkliuvo policijai

Data

2019 12 09

Įvertinimas
0
IMG_0595.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams su narkotinėmis medžiagomis įkliuvo trisdešimt aštuonerių metų moteris. Moteris policijai gerai žinoma – ji yra teista už analogišką nusikaltimą, be to, jos atžvilgiu jau atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo. Įtariamoji atsidūrė areštinėje.

Gruodžio 5 d. Vilniuje, Rodūnios Sodų 12-oji g., miške prie taboro, sostinės antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė jiems gerai žinomą moterį (gimusią 1981 m.), kuri su savimi turėjo 53 lankstinukus, taip vadinamas „dozes“, su narkotinėmis medžiagomis. Pati moteris narkotinių medžiagų nevartoja, todėl pareigūnai įtaria, kad ji jas ketina išplatinti. Trisdešimt aštuonerių metų moteris yra jau teista ir atlikusi bausmę už analogišką nusikaltimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.). Moteris uždaryta į areštinę. Jos atžvilgiu jau yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo.

Atliktų kratų moters seserų namuose, kuriuose gyvena ir įtariamoji, rasta ir paimta apie 500 eurų, priemonės narkotinėms medžiagos sverti ir fasuoti. Abu namai yra naujos statybos, viduje esantys baldai ir technika ‒ nauja ir brangi. Namai nuosavybės teise priklauso asmenims, kurie niekada oficialiai nėra dirbę, o jei ir dirbo, tai tik keletą mėnesių, todėl kyla įtarimas dėl neteisėto praturtėjimo. Abiems įtariamosios seserims ir broliui kitoje byloje yra pareikšti įtarimai dėl narkotinių medžiagų platinimO. Taboro gyventojai skundžiasi, kad Vilniaus savivaldybė jiems neskiria socialinių būstų – namų, kad neturi pinigų išsinuomoti būstus. Pasirodo, ne visi tabore taip skurdžiai gyvena, kaip viešai deklaruoja.