Miškingose vietovėse būkite dėmesingi!

Data

2020 09 14

Įvertinimas
0
IMG_9671.JPG

Važiuodami miškingomis vietovėmis, ypač tamsiuoju paros metu, vairuotojai turėtų būti atidūs. Padaugėjo eismo įvykių, kuriuos sukelia į kelio važiuojamąją dalį išbėgę gyvūnai. Per pirmąsias rugsėjo savaites Ukmergės rajone jau įvyko šeši tokie eismo įvykiai.

Šįryt, apie 6 val. 18 min. važiuojant nuo Medinų k. Žemaitkiemio link, stirna iššoko prieš automobilį VW. Automobilis buvo draustas KASKO draudimu. Panašus įvykis užfiksuotas sekmadienio vakarą, 20 val. 30 min. Automobilio BMW vairuotojas stirną partrenkė automagistralės Vilnius-Panevėžys 71 km, važiuojant nuo Panevėžio Vilniaus link. Automobilis buvo apgadintas. Du eismo įvykiai dėl į kelią išbėgusių stirnų įvyko rugsėjo 5 ir 9 dienomis Šešuolių seniūnijoje. Rugsėjo 4 d. Pivonijos seniūnijoje įvyko eismo įvykis dėl į kelią išbėgusios lapės, o rugsėjo 8 d. po automobilio ratais pasipainiojo šernas. Pastarasis eismo įvykis įvyko automagistralėje Vilnius-Panevėžys.

Policijos pareigūnai pataria vairuotojams: važiuojant miškingomis vietovėmis reikėtų sulėtinti greitį ir būti itin atidiems.