Miške pasiklydusi senolė rasta gyva ir sveika

Data

2018 11 06

Įvertinimas
0
nuotrauka.jpg

Lapkričio 2 d. Švenčionių r., Pabradės sen., Pažeimenės k., pasiklydusi senolė rasta gyva. Greitosios medicinos pagalbos ekipažas, apžiūrėjęs moterį, rimtų sveikatos sutrikimų nekonstatavo.

Lapkričio 2 d. 18 val. iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas, kad Švenčionių r., Pabradės sen., Pažeimenės k., miške, pasiklydo septyniasdešimt aštuonerių metų grybautoja, rytiniu traukiniu iš Vilniaus atvykusi grybauti. Visą dieną grybavusi moteris pasiklydo.

Nedelsiant buvo organizuotos policijos pajėgos moters paieškai. Ryšys su paklydėle buvo palaikomas mobiliojo ryšio telefonu, bet senolė nestovėjo vietoje, nuolat judėjo, todėl sunku buvo nustatyti jos buvimo vietą. Ryšiui nutrūkus, buvo pasitelktos didesnės pajėgos. Visą naktį iki 5 val. ryto dirbo trys Švenčionių rajono policijos komisariato policijos ekipažai, vėliau prisijungė dar du ir vienas iš Vilniaus, 15 Lietuvos kariuomenės karių ir girininkijos darbuotojai. Viso pasiklydusios senolės paieškoje dalyvavo 35 žmonės.

Lapkričio 3-iosios ankstyvą rytą pradėtas „šukuoti“ Žeimenos ir Pažeimenės miško masyvas. Apie 12 val. moterį su pilnais krepšiais grybų surado girininkijos darbuotojai. Atkakli grybautoja, nors ir klaidžiojo visą naktį miške, bet krepšių su grybais iš rankų nepaleido. Pareigūnus nustebino neįprastas moters prašymas ‒ paprašiusi cigaretės, tuoj pat užsirūkė. Medikai, apžiūrėję nukentėjusiąją, rimtų sveikatos sutrikimų nekonstatavo.