Karštais pėdsakais sulaikyti trys jaunuoliai, įtariami apvogę automobilį (video)

Data

2019 11 28

Įvertinimas
0
foto.jpg

Vilniaus apskr. policijos komisariato pareigūnai operatyviai sulaikė jaunuolius, apvogusius automobilį. Trys devyniolikmečiai atsidūrė areštinėje, o jų automobilyje BMW rastas pavogtas spoileris.

Šiąnakt 1 val. 13 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Verkių g., pranešėja mato, kaip 5 klasės automobiliu BMW šalinasi asmenys, ką tik apvogę kieme stovintį automobilį BMW.

Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojai nedelsiant apie įvykį informavo mieste dirbusias pareigūnų pajėgas. Tuo tarpu Vilniaus miesto vaizdo stebėjimo kamerų stebėtojai atkreipė dėmesį į Apkasų g. prie šviesoforo sustojusį ir apibūdinimą atitinkantį automobilį BMW bei užfiksavo jo valstybinius numerius.

Netrukus minėtas automobilis buvo sustabdytas ir trys juo važiavę asmenys (gimę 2000 m.) sulaikyti. Automobilyje rastas ir pavogtas spoileris bei savadarbis įrankis iš dviejų tušinukų ir vielos, kuriuo, įtariama, ir buvo nupjautas spoileris. Nors buvo pavogti ir šoninių veidrodėlių gaubtai, jų jaunuolių automobilyje pareigūnai nerado.

Anksčiau į policijos akiratį jaunuoliai nebuvo patekę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.).