Kanapes gabenę vyrai atsidūrė už grotų (video)

Data

2018 04 25

Įvertinimas
0
2.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato ir Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du vyrus, automobiliu gabenusius paketą su smulkintomis kanapėmis, bei aptiko kanapių auginimo, džiovinimo ir fasavimo patalpas.

Balandžio 24 d. apie 17 val. Elektrėnų sav., Balceriškių k., kelyje Vievis-Dūkštos-Maišiagala, pareigūnai sustabdė automobilį „Audi 100Avant“ ir sulaikė du juo važiavusius Vievio gyventojus M. M. (gimusį 1988 m.) ir R. S. (gimusį 1974 m.). Automobilio apžiūros metu pareigūnai galinio bamperio kairėje pusėje aptiko paslėptą folijos paketą su žalsva augaline mase, narkotine medžiaga ‒ smulkintomis kanapėmis.

Policijos pareigūnai, tęsdami tyrimo veiksmus, Ukmergės r., Želvos sen., aptiko po gyvenamuoju namu įrengtas kanapių auginimo, džiovinimo ir fasavimo patalpas su specialia įranga neteisėtai veiklai – šilumą ir šviesą skleidžiančiomis lempomis, specialiu juodžemiu, trąšomis. Įvykio vietoje buvo rastos augančios, o taip pat džiovinamos kanapės, svarstyklės, kita įranga psichiką veikiančioms medžiagoms platinti.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ir neteisėto kanapių auginimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 265 str.).

Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę, bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo jiems skyrimo.

Šiuo metu Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje vienas iš įtariamųjų yra kaltinamas turto prievartavimu, panaudojant fizinį smurtą (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso BK 181 str. 2 d.).