Kaimynų automobilius apgadinusiam vyrui gresia teistumas ir civiliniai ieškiniai (video)

Data

2018 04 09

Įvertinimas
0
Nuotrauka.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo vyras, piktybiškai apgadinęs namo kieme stovėjusius automobilius.

Kovo 25 d. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Šaltkalvių g., nepažįstamas vyras apibraižė kairiąją automobilio BMW 318D šoninę dalį. Automobilio valdytojui (gimusiam 1997 m.) padarytas apie 400 eurų turtinis nuostolis. Pareiškėjas nurodė, kad jam būnant namuose, apie 10.40 val. per kambario langą pamatė, kaip nepažįstamas vyras braižo naudojamą automobilį ir staiga pasišalina. Pareiškėjas, apžiūrėjęs automobilį, pamatė, kad kažkokiu aštriu daiktu yra perbrėžtas BMW kairysis šonas. Po trijų dienų, toje pačioje vietoje, kur stovėjo BMW automobilis, vyras pamatė, kaip tas pats asmuo braižo jau kitą ten paliktą stovėti automobilį „Škoda Octavia“.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus pareigūnai nedelsdami organizavo organizavo policinę priemonę ‒ prie daugiabučio namo Vilniuje, Šaltkalvių g., pareigūnai pastebėjo ateinantį vyrą su šunimi. Šis vyras atitiko nukentėjusiojo nurodytus požymius. Pareigūnai, eidami minėtam asmeniui įkandin, akylai stebėjo įtartino vyro elgseną ‒ kaip tik tuo metu vyras dešinėje rankoje turimais raktais jau braukė per automobilio BMW 5 kairiąją kėbulo dalį. Sulaikytas vyras reiškė nepasitenkinimą, kad automobilis stovi ant šaligatvio ir prisipažino, subraižęs jį bei pateikė du durų raktus.

Sulaikytam vyrui (gimusiam 1965 m.) pareikšti įtariamai dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d.), vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.