Jaunuolio automobilyje ir namuose rasta narkotinių medžiagų

Data

2020 09 25

Įvertinimas
0
nuotrauka_nr_17.jpg

Trakų r., Senųjų Trakų miestelyje, sustabdytame patikrinti automobilyje BMW, kurį vairavo 21-erių metų jaunuolis, rasta, įtariama, įvairių narkotinių medžiagų. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Rugsėjo 23 apie 23 val. 30 min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Senuosiuose Trakuose, patikrino automobilį BMW. Apžiūros metu pareigūnai surado ir paėmė augalinės kilmės žalios spalvos galimai narkotinę medžiagą – „žolę“, dvi susuktas cigaretes su galimai šia narkotine medžiaga ir tabaku, aštuonis plastikinius maišelius ir vieną folijos gniužulą su galimai šia augalinės kilmės narkotine medžiaga, plastikinį maišelį su baltais milteliais, galimai narkotine medžiaga amfetaminu. Jaunuolio vairuojamame automobilyje taip pat rastos elektroninės svarstyklės, tabako ir marihuanos smulkintuvas.

Trakų rajono policijos pareigūnai nedelsdami atliko kratą ir įtariamojo gyvenamojoje vietoje, kur taip pat buvo rasta ir paimta galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos ‒ „žolės“.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas ‒ tai jau 11-as ikiteisminis tyrimas dėl rastų ir iš nelegalios apyvartos paimtų narkotinių medžiagų Trakų rajone per 9 šių metų mėnesius.