>
2024-01-05

Jaunas vyras pareigūnams pateikė suklastotą vairuotojo pažymėjimą

Šįkart su suklastotu vairuotojo pažymėjimu Kelių policijos pareigūnams įkliuvo Lietuvos pilietis. Jaunas vyras nepaaiškino, kokiomis aplinkybėmis įgijo šį suklastotą dokumentą, taip pat nepripažino, kad vairuotojo pažymėjimą nusipirko.

VW Transporter“ automobilis, sukėlęs įtarimų dėl techninės būklės, buvo sustabdytas Gerosios Vilties g. Jį vairavęs trisdešimt trejų metų amžiaus vyras policijos pareigūnams taip pat sukėlė įtarimų – vengė bendrauti ir atsakinėti į klausimus dėl pateikto Lenkijos Respublikoje įgyto vairuotojo pažymėjimo. Netrukus paaiškėjo, kodėl vairuotojas nenoriai bendravo – pateiktame pažymėjime policijos pareigūnai įžvelgė galimusklastojimo požymius – holografiniai ženklai neatitikonustatytų saugumo standartų.

Jaunas vyrasnepaaiškino, kokiomis aplinkybėmis įgijo šį suklastotą dokumentą, taip pat nepripažino, kad vairuotojo pažymėjimą nusipirko. Teisės vairuoti Lietuvos Respublikoje jis niekada nebuvo įgijęs. Be to, jo vairuojamas automobilis su negaliojančiais valstybiniais numeriais, nes nustatyta tvarka išregistruotas.

Jaunas vyras pristatytas į policijos komisariatą.