Įžeidžiančio pobūdžio „Facebook“ komentaras neliko be atsako

Data

2020 09 22

Įvertinimas
0
pexels-pixabay-267399.jpg

Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmų sprendimu socialinio tinklo „Facebook“ vartotojui skirta bauda už Vilniaus apskr. policijos pareigūnus įžeidžiančius komentarus.

Administracinio nusižengimo teisena dėl statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 str.) inicijuota Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdyboje, kai birželį buvo gautas Šalčininkų rajono policijos komisariato viršininko tarnybinis pranešimas dėl socialinėje erdvėje pasirodžiusių pareigūnus įžeidžiančių komentarų.

Rugsėjo 15 d. Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai pripažino socialinio tinklo „Facebook“ vartotoją padarius administracinį nusižengimą ir skyrė jam 90 eurų baudą.

Vilniaus apskr. policijos Imuniteto valdyba, kurios vienas iš pagrindinių tikslų ‒ apginti sąžiningai tarnybines pareigas vykdančius pareigūnus, ragina įstaigos darbuotojus informuoti apie mėginimus juos neteisėtai paveikti įžeidžiant ar darant įtaką kitokiomis priemonėmis. Taip pat įspėja, kad už įžeidžiančio pobūdžio komentarus gresia atsakomybė.