Įžeidžiančio pobūdžio Facebook komentaras neliko be atsako

Data

2020 07 17

Įvertinimas
0
Policija.jpg

Š. m. birželio 11d. Vilniaus miesto apylinkės teismas administracinio nusižengimo byloje dėl pažeidimo, numatyto Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 str., priėmė nutarimą ir paskyrė asmeniui (gimusiam 1988 m.) 100 eurų dydžio baudą ‒ jis socialiniame tinkle „Facebook“ savo komentarais įžeidė du Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnus.

Administracinio nusižengimo teisena inicijuota sostinės Imuniteto valdyboje iš kart po to, kai š. m. balandžio mėnesį buvo gauti patrulių tarnybiniai pranešimai dėl socialinio tinklo „Facebook“ vartotojo jų atžvilgiu surašytų įžeidžiančio pobūdžio komentarų, tiesiogiai susijusių su pareigūnų vykdomomis pareigomis.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdyba, kurios vienas iš pagrindinių tikslų yra apginti sąžiningai tarnybines pareigas vykdančius pareigūnams, ragina įstaigos darbuotojus informuoti Imuniteto valdybos pareigūnus apie mėginimus juos neteisėtai paveikti, įžeidžiant ar darant įtaką kitokiomis priemonėmis.