Išaiškinta nelegali prekyba internete

Data

2020 04 03

Įvertinimas
0
20200403_003317.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai išaiškino asmenį, kuris, prisidengęs žaislinių pistoletų prekyba, internete prekiavo įtariama, nešaunamaisias ginklais. Už neteisėta disponavimą nešaunamaisiais ginklais (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 258 str. 1 d.) trisdešimt trejų metų vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Balandžio 2 d. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai išaiškino nusikaltimą, kuomet asmuo, prisidengęs žaislinių pistoletų prekyba, viename internetinių puslapių prekiavo, įtariama, D ir C kategorijai priskiriamais nešaunamaisiais ginklais.

Susisiekus su skelbime nurodytu pardavėju, pastarasis pasiūlė įsigyti ne tik žaislinių ginklų, bet ir pneumatinį šautuvą. „Pirkėjams“ atvykus į susitikimą, jų pasirinkimui pardavėjo automobilio bagažinėje buvo įvairių, įtariama, D ir C kategorijai priskiriamų ginklų. Kratų metu pas vyrą namuose buvo rasta ir paimta daugiau nei 100 tokių ginklų.

Vyras sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nešaunamaisiais ginklais. (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 258 str. 1 d.).