Gal esate nukentėjęs (-usi) nuo šios moters?

Data

2018 10 04

Įvertinimas
0
Mikhaylova.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė trisdešimt dvejų metų romų tautybės Svetlaną Mikhaylovą, įtariamą sukčiavimu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 1 d.).

Nuo š. m. birželio 29 d. iki liepos 4 d. ši Rusijos Federacijos pilietė (gimusi 1986 m.), turintį leidimą nuolat gyventi Lietuvoje, pažadėjusi nukentėjusiajai ją išburti ir už tai paprašiusi atlygio, apgaule išviliojo 4 630 eurų.

Kratos metu įtariamosios bute rasta daug įvairių auksinių dirbinių, kai kurie jų – su brangakmeniais, pavieniai dirbiniai su lipdukais ir kainomis, įtariama, kad buvo įgyti nusikalstamu būdu.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato tyrėjai turi pagrindo manyti, kad ši įtariamoji yra padariusi ir daugiau panašaus pobūdžio ar kitokių nusikaltimų, todėl asmenų, nukentėjusių nuo šios moters ar turinčių kitokios informacijos apie jos nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Nijolę Butrimovič, tel. (8 5) 219 8987, el. paštu [email protected] arba paskambinti bendruoju pagalbos tel. 112.