Elektrėnų patruliams įkliuvo „poilsiautojai“ su narkotikais (video)

Data

2018 02 05

Įvertinimas
0
1.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Reagavimo skyriaus patruliai vėl sulaikė asmenis, turėjusius, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Vasario 1 d. apie 22 val. pareigūnai, patruliuodami Elektrėnų sav., Vievio sen., Panerių k., sniege pastebėjo pėdsakus, vedančius į Panerių dvarą, ir netoliese stovinčius automobilius BMW ir „Opel“. Kadangi pastatas negyvenamas ir nenaudojamas, todėl pareigūnai nusprendė patikrinti patalpas ‒ čia „poilsiavo“ keturi devyniolikos, dvidešimt vienerių, dvidešimt dvejų ir dvidešimt penkerių metų Vilniaus r. savivaldybės gyventojai.

Devyniolikmečio jaunuolio apžiūros metu rasta žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, įtariama, kanapės, o pas dvidešimt vienerių metų jaunuolį rastas ir paimtas su minėtų medžiagų liekanomis mechaninis, smulkinimui skirtas malūnėlis.

Dvidešimt penkerių metų automobilio „Opel“ savininkas nurodė, kad daiktadėžėjė yra narkotinė medžiaga, priklausanti devyniolikmečiui draugui, pas kurį jau rasta tos pačios medžiagos. Pastarasis tai neigė.

Prisipažinus, kad iki atvykstant pareigūnams, jie vartojo narkotines medžiagas, jaunuoliai pristatyti į Elektrėnų ligoninę apsvaigimui nuo narkotinių medžiagų nustatyti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).