Eitminiškių gimnazijoje pristatyta policijos pareigūno profesija

Data

2022 06 07

Įvertinimas
2
received_428567552419900.jpeg

Birželio 6 d. Vilniaus rajono Eitminiškių gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo renginys – ,,Karjeros diena“. Svečiai pristatė įvairias profesijas, kalbėjo, kad šiandieniniame pasaulyje nėra lengva pasirinkti profesiją, ypač jaunam žmogui, kuriam pirmiausia būtina suprasti savo asmenybės poreikius. Per paskirtas valandas svečiai bendravo su mokiniais, pasakojo jiems apie profesijos pasirinkimą, karjeros kelią, studijų laiką.

5-11 klasių gimnazistams Vilniaus r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė pristatė policijos pareigūno profesiją, parodė 2021 m. Lietuvos policijos veiklos vaizdo medžiagą, kurios fragmentai panaudoti iš filmo ,,Lietuvos policijos vaidmuo įtvirtinant Lietuvos Nepriklausomybę“. Mokiniams pravesta ir viktorina, už kurios teisingai atsakytus klausimus išdalinti prizai. Pristatymo pabaigoje pareigūnė mokiniams aprodė policijos automobilį.

Spindinčios mokinių akys, susidomėję žvilgsniai, šilta atmosfera parodė, kad renginys buvo išties naudingas. Viena yra pasiskaityti apie profesijas, visai kita – gyvai pabendrauti su tais, kurie daugybę metų dirba mėgiamą darbą.