Artėjant Vėlinėms - pareigūnų patarimai

Data

2020 10 30

Įvertinimas
0
IMG_20201029_120746.jpg

Artėjant Vėlinėms ypač suaktyvėja žmonių srautas kapinėse ir intensyvėja kapų tvarkymosi darbai. Atvažiavę tvarkyti artimųjų kapų, piliečiai neretai automobiliuose palieka savo daiktus, o vėliau jų neberanda. Dažniausiai, išdaužius automobilio stiklą, pavagiami palikti nešiojamieji kompiuteriai, mobilieji telefonai, dokumentai, rankinės ir kt.

Todėl spalio 29-30 dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai prevenciškai lankėsi Vilniaus rajone esančiose teritorijose prie kapinių, sutiktiems gyventojams įteikė trumpas atmintines ,,Aš rūpinuosi automobilio ir asmeninių daiktų saugumu“, bei patarė kaip išvengti vagysčių iš automobilių.

Bendruomenės pareigūnai į kapines atvykusiems asmenis priminė, kad nuo spalio 28 d. iki lapkričio 11 d. Vilniaus rajone yra įvestas lokalus karantinas ir gyventojai, kurie vyresni nei 6 metų amžiaus, viešosiose vietose (tiek atvirose, tiek uždarose) privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) ir nesibūriuoti didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis.

Taip pat pareigūnai informavo gyventojus, kad už piktybišką karantino sąlygų nesilaikymą gresia administracinė atsakomybė.

Bendruomenės pareigūnai ragina gyventojus viešose vietose nesibūriuoti grupelėmis, laikytis saugaus atstumo, taisyklingai dėvėti apsaugines veido kaukes ar kitas nosį, burną dengiančias priemones.