Aptikta ir kontrabandinių cigarečių, ir aparatas naminei degtinei gaminti, ir naminukės (video)

Data

2017 12 12

Įvertinimas
0
Bravoras2.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aktyviai vykdo prevencines priemones kovai su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta.

Analogiškos priemonės buvo vykdomos ir Šalčininkų rajono teritorijoje Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai tikrino asmenis, vykdančius neteisėtą veiką. Šalčininkų r., Pabarės sen., Pabarės k. „prekybos taške“ buvo išimta 1 109 pakeliai kontrabandinių cigarečių, Pulstakų k. ‒ 784 pakeliai cigarečių bei 48 l galbūt falsifikuoto alkoholio. Pradėtos administracinių nusižengimų bylos teisenos dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str.).

Nevainonių k. kriminalistams irgi pasisekė ‒ čia jie aptiko aparatą naminei degtinei gaminti, apie 115 l jau pagamintos „naminukės“ bei apie 600 l brogos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str.) ir administracinio nusižengimo bylos teisena dėl neteisėto stiprių alkoholinių gėrimų, brogos, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) gaminimo, įgijimo, laikymo, gabenimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 137 str.).