>
2021-02-10

Apsaugos darbuotojai sulaikė vagišius

Vasario 9 d. Ukmergės policijos komisariate buvo gauti du pranešimai apie parduotuvėse apsaugos darbuotojų sulaikytus vagis.


13 val. 18 min. Ukmergėje, Vilniaus g. esančio prekybos centro IKI apsaugos darbuotoja sulaikė vagį. 34-erių metų vyrui už smulkią vagystę buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 108 str. 1 d.). Taip pat papildomai šiam asmeniui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už karantino sąlygų nesilaikymą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 d.).


Dar vienas, galimai bandęs vogti, vyras buvo sulaikytas Stoties g. esančiame prekybos centre IKI. Apsaugos darbuotojai įtartiną asmenį sulaikė 14 val. 52 min. ir apie tai pranešė policijai. Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad sulaikytasis yra ieškomas asmuo ‒ 44-erių metų Švenčionių rajono gyventojas. Vyras buvo pristatytas į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės r. policijos komisariatą, vėliau pervežtas į areštinę Vilniuje. Sulaikytajam pradėta administracinė teisena dėl karantino sąlygų pažeidimo.