Akcija „Pasakyk sukčiams NE“

Data

2018 05 14

Įvertinimas
0
20180508_150350.jpg

Gegužės 8 - 11 d. Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės vykdė akciją ,,Būk budrus ir pasakyk sukčiams NE". Ja siekiama informuoti senyvus žmones apie labiausiai paplitusius sukčiavimo būdus, patarti kaip būti atsargesniais ir atidesniais, kad nepakliūti į sukčių pinkles bei skatinti skleisti gerąją patirtį.
Bendruomenės pareigūnės kartu su Lukiškių tardymo izoliatoriaus - kalėjimo Socialinės reabilitacijos skyriaus specialiste, Vilniaus socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyriaus seniūnijose organizatoriais ir Vilniaus Atgajos specialiosios mokyklos socialine pedagoge bei moksleiviais aplankė 48 senjorus, rizikuojančius nukentėti nuo sukčių. Bendruomenės pareigūnės atkreipė dėmesį, kad sukčiai aktyvėja ir vis suranda naujų apgaulės formų, senjorams suteikė išsamią informaciją kaip jų išvengti bei įteikė paruoštą metodinę informaciją. Pokalbių metu paaiškėjo, kad visiems aplankytiems senjorams yra skambinę telefoniniai sukčiai, tačiau ne visiems pavyko nepakliūti į jų pinkles.
Akcijos metu senjorams buvo įteiktos Lukiškių tardymo izoliatoriaus - kalėjimo nuteistųjų ir Vilniaus Atgajos specialiosios mokyklos vaikų pagamintos simbolinės dovanos.
Kiekvienas aplankytasis džiaugėsi akcijos organizatorių vizitu, dėkojo už patarimus, dovanas ir dėmesį.

 

 

 

Komunikacijos poskyris

Tel.: (8 5) 271 6162; (8 5) 271 6155
El. p. [email protected]

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Birželio 23-iosios g. 16, LT-03602 Vilnius, Lietuva