Visos naujienos

nuotrauka_nr_26.jpg
2021 06 18
Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl didelio kiekio kokaino laikymo (video)

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. 23-ejų metų amžiaus Trakų rajono gyventojui gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų. Ikiteisminis tyrimas perduotas Vilniaus apylinkės prokuratūrai kaltinamajam aktui surašyti. Netrukus byla, kurioje įtarimai pareikšti Trakų rajono gyventojui, ...

nuotrauka_nr_18.jpg
2021 06 17
Vyras užkluptas pačiame „darbų įkarštyje“ (video)

Pačiame „darbų įkarštyje“, naminukės gaminimo procese, užkluptam vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str.). 55-erių metų amžiaus vyras policijai žinomas, anksčiau teistas už neteisėtą namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gamybą ir laikymą.

Policija.jpg
2021 06 16
Policija pradėjo administracines teisenas dėl galimo susirinkimų įstatymo ir viešosios tvarkos pažeidimo

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato 3-iojo policijos komisariato pareigūnai šiandien pradėjo dar dvi administracines teisenas dėl mitingų prie Seimo ir Vyriausybės.

Untitled3.jpg
2021 06 16
Sostinės gatvėmis skriejęs motociklininkas sulaikytas (video)

Nuo policijos sprukusiam beteisiui motociklo vairuotojui pabėgti nepavyko – bėglys sulaikytas netoli tunelio, nuvažiavime į A. Goštauto gatvę. Keturiasdešimtmečiui vyrui teks paploninti piniginę – jam teks susimokėti nemenką baudą už daugybę Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

20200825_GPKK-120.jpg
2021 06 16
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neapykantos kurstymo ir vėliavos išniekinimo

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato 3-iojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę bei valstybės simbolių išniekinimą.

EUCPN1.jpg
2021 06 16
Pasirūpinkite vagims nepalankiomis sąlygomis

Birželio 16-oji ‒ vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos svarbą. Suteikti informaciją gyventojams apie būdus, kurie padeda apsaugoti gyvenamąsias patalpas nuo vagysčių. Taip pat skatinti visuomenės narius jaustis atsakingais už savo būsto saugumą ir imtis saugumo priemonių.

20210615_113140.jpg
2021 06 16
Prevencinė pamoka „Saugi vasara“

Birželio 15 d. Širvintų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Širvintų priešgaisrine gelbėjimo tarnyba organizavo prevencinę pamoką po atviru dangumi Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos septintokams ir juos atlydėjusiai klasės vadovei Kristinai Blusevičiūtei-Amulei.

P4180088.JPG
2021 06 15
Policija pradėjo administracinę teiseną dėl galimų Susirinkimų įstatymo pažeidimų

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato 3-iojo policijos komisariato pareigūnai, įvertinę dienos metu surinktą medžiagą, pradėjo administracinę teiseną dėl galimų LR Susirinkimų įstatymo pažeidimų.

nuotrauka_nr_3(2).jpg
2021 06 15
Baudžiamuoju įsakymu baigtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis

Ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis baigtas baudžiamuoju įsakymu ‒ paskirta 6 600 eurų bauda, konfiskuotas automobilis, kuriuo buvo gabenamos akcizinės prekės, bei mobiliojo ryšio telefonas.

nuotrauka_nr_8.jpg
2021 06 14
Rasta kontrabandinių rūkalų ir neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas

Kratų metu rasta ir paimta kontrabandinių rūkalų bei neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas. Keturiems asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką bei pradėtas ...

Policija.jpg
2021 06 14
Policijos pareigūnams įkliuvo vogtą automobilį vairavęs neblaivus ir beteisis vairuotojas (video)

Kelionė vogtu automobiliu Šalčininkų rajono gyventojui baigėsi Gerviškių k. aklavietėje. Dėl daugybės padarytų administracinių nusižengimų bei automobilio vagystės eišiškietis stos prieš teismą.

received_941499973090742.jpeg
2021 06 11
Prevencinė akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas !“

Birželio 11-ąją Nemenčinėje vyko prevencinė saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“, skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti ryškiaspalves liemenes, atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems kelyje ir gerbti vieni kitus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 24 Pirmyn