Tabore ‒ sėkminga sostinės pareigūnų operacija

Data

2019 07 11

Įvertinimas
0
IMG_2327.JPG

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai ir toliau sėkmingai atlieka policijos priemones tabore ir jo prieigose. Vakar pareigūnai sulaikė du narkotinių medžiagų platintojus – trisdešimtmetį vyrą ir keturiasdešimt dvejų metų moterį. Abu jie atsidūrė už grotų.

Liepos 10 d. vakarą policijos pareigūnai stebėjo taborą. Netrukus pastebėjo vyrą ‒ šis iš lūkuriuojančių narkomanų paėmė pinigus ir atidavė romų tautybės moteriai, ši jam perdavė narkotines medžiagas.

Abu – vyras ir moteris iškart buvo sulaikyti.

Vyras, nešęs „dozes“ narkomanams ir pastebėjęs policijos pareigūnus, sprukdamas išmetė 29 folijos lankstinukus su narkotinėmis medžiagomis. Toli nubėgti jam nepavyko ‒ buvo sulaikytas. Vyras (gimęs 1989 m.) policijai gerai žinomas ‒ trisdešimtmetis jau ne kartą teistas už vagystes, plėšimą, sukčiavimą, viešosios tvarkos pažeidimą, disponavimą narkotinėmis medžiagomis ir už reikiamą narkotikų „dozę“ padeda romams platinti narkotines medžiagas.

Sulaikytos moters (gimusios 1976 m.) namuose buvo atlikta krata ‒ pareigūnai rado 5 čekius (dozes), folijos atraižas, jau paruoštas narkotinėms medžiagoms fasuoti, bei apie 500 eurų, gautų nusikalstamu būdu.

Policijos pareigūnams gerai žinoma ir keturiasdešimt dvejų metų sulaikytoji. Visai dar neseniai ji buvo sulaikyta už analogišką nusikaltimą ir šiuo metu laukia teismo. Už grotų jai teks praleisti ne vienerius metus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.