Pareigūnams su narkotinėmis medžiagomis įkliuvo vyras

Data

2019 10 24

Įvertinimas
0
20191022_172531-g.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams su narkotinėmis medžiagomis įkliuvo vyras. Jis policijai gerai žinomas, ne kartą teistas už įvairias vagystes ir plėšimus.

Spalio 22 d. Vilniuje, Naujininkuose, pareigūnams įkliuvo vyras ‒ jo kelnių kišenėje pareigūnai rado 7 folijos lankstinukus su milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga. Vėliau sulaikytasis pats nurodė butą, kuriame lovoje, po pagalve, parodė 2 pakuotes, kuriose buvo 261 folijos lankstinukas su milteliais. Vyras paaiškino, kad tai ‒ narkotinės medžiagos ir jos priklauso jam.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Nors vyras yra priklausomas nuo narkotinių medžiagų, dažnai vagiliauja, taip prasimanydamas pinigų narkotinėms medžiagoms, bet pinigų nuomotis butą, kuriame slėpė narkotikus, jam pakako. Butas yra naujos statybos, tvarkingas, išnuomotas kelioms dienoms. Tikėtina, kad buto šeimininkas nežinojo, kam ir kokiems tikslams vyras išsinuomojo butą.