Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Struktūra ir kontaktai

Saulius Gagas

Viršininkas

Kontaktai

Informacijos tel. 8 700 60000
El. p. info@policija.lt

 

 

Naujienos

Policija.jpg
2020 02 28
Bėglį sulaikyti padėjo policijos studentas

Vasario 22 d. apie 23 val. 5 min. gavę pranešimą, kad automobilis nulaužė užkardą Ukmergėje, prie Technologijų ir verslo mokyklos, policijos patrulių ekipažas nuskubėjo į įvykio vietą. Deja, kaltininkas jau buvo pasišalinęs. Pasprukti nuo pareigūnų automobilio „Citroen C8“ vairuotojui devyniolikmečiui nustatyta 1,78 promilės girtumas.

AdobeStock_176957238-870x432.jpeg
2020 02 25
Išaiškinta dar viena sukčiavimų schema

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai atlieka didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl Pravieniškių pataisos namuose kalinčių nuteistųjų vykdytų sukčiavimų telefonu. Tyrimas pradėtas gavus gyventojų skundų, kad nežinomi asmenys iš jų apgaule išviliojo parduodamus daiktus.

cigaretes_1.jpg
2020 02 23
Turgavietėje užfiksuoti neteisėto tabako gaminių realizavimo atvejai

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai nustatė du neteisėtos prekybos akcizais apmokestinamomis prekėmis. Abiems pažeidėjams teks atsakyti už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą, laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką ir susimokėti paskirtas baudas.

Įvykių suvestinė